Views Popup (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Notes
tr: Notlar

en: Inline
tr: Satır içi

en: Table
tr: Tablo

en: Customize
tr: Özelleştir

en: Global
tr: Genel

en: Row
tr: Satır

en: Unformatted list
tr: Biçimlendirilmemiş liste
