Views Popup (7.x-3.0-beta1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Overview
de: Übersicht

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Views
de: Ansichten

en: Notes
de: Hinweise

en: Table
de: Tabelle

en: Customize
de: Anpassen

en: Settings saved
de: Einstellungen gespeichert

en: milliseconds
de: Millisekunden

en: Row
de: Zeile

en: Field format
de: Feld-Format

en: Unformatted list
de: Unformatierte Liste
