Views Popup (7.x-3.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Views
fr: Vues

en: Inline
fr: En ligne

en: Table
fr: Tableau

en: Customize
fr: Personnaliser

en: Settings saved
fr: Paramètres enregistrés

en: Row
fr: Ligne

en: Popup mode
fr: Mode popup

en: Field format
fr: Format du champ

en: Unformatted list
fr: Liste non mise en forme
