Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Overview
pl: Przegląd

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Notes
pl: Notatki

en: Inline
pl: Przed polem

en: Table
pl: Tabela

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: Global
pl: Globalne

en: Row
pl: Wiersz

en: Popup mode
pl: Tryb wyskakiwania

en: Field format
pl: Format pola

en: Unformatted list
pl: Lista niesformatowana
