Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ur: جائزہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز
