Views Record Count (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Views
eu: Bistak

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina
