Views Record Count (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Views
fi: Näkymät

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste
