Views Record Count (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Views
az: Görünüşlər

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə
