Views Record Count (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག
