Views Record Count (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn
