Views Record Count (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Views
fr: Vues

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en:  found.
fr:  trouvé(s).
