Views Record Count (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Views
hu: Nézetek

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc
