Views Record Count (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း
