Views Record Count (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Views
oc: Vistas

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina
