Views Record Count (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Views
pl: Widoki

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en:  found.
pl:  znaleziono.
