Views Record Count (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Views
sv: Vyer

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot
