Views Related Content (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Views
hu: Nézetek

en: Term
hu: Kifejezés

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Related Content
hu: Kapcsolódó tartalmak
