Views Related Content (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Author
es: Autor

en: Views
es: Vistas

en: Term
es: Término

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Related Content
es: Contenido relacionado
