Views Related Content (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Views
eu: Bistak

en: Term
eu: Termino

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Related Content
eu: Erlazio edukia
