Views Related Content (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Views
fr: Vues

en: Term
fr: Terme

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Related Content
fr: Contenu associé
