Views Related Content (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Author
it: Autore

en: Views
it: Viste

en: Term
it: Termine

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Related Content
it: Contenuto correlato
