Views Related Content (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Views
ru: Представление

en: Term
ru: Термин

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Related Content
ru: Связанные материалы
