Views Related Content (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Views
ja: ビュー

en: Term
ja: ターム

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Related Content
ja: 関連コンテンツ
