Views Related Content (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Views
pl: Widoki

en: Term
pl: Termin

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Related Content
pl: Powiązana treść
