Views Related Content (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Term
sk: Termín

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Related Content
sk: Príbuzný obsah
