Views Responsive Grid (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
bo: འཕྲེད་ཀྱི་སྙོམ་སྒྲིག་གིས་ནང་ཚན་དག་གཡོན་འགོ་ནས་གཡས་ལ་འཇོག གྱེན་གྱི་སྙོམ་སྒྲིག་གིས་ནང་ཚན་དག་གཡོན་འགོ་ནས་འོག་ཏུ་འཇོག
