Views Responsive Grid (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Alignment
et: Joondus

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
et: Horisontaalne joondus paigutab elemendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga paremale. Vertikaalne joondus paigutab elemenendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga alla.
