Views Responsive Grid (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Alignment
lt: Lygiavimas
