Views Responsive Grid (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
nl: Horizontale uitlijning plaatst de items naast elkaar, van linksboven naar rechts. Verticale uitlijning plaatst de items onder elkaar, van linksboven naar onder.
