Views Responsive Grid (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Row
el: Γραμμή
