Views Responsive Grid (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Alignment
he: יישור

en: Grid
he: רשת

en: Columns
he: עמודות

en: Row
he: שורה
