Views Responsive Grid (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Alignment
fa: تراز

en: Grid
fa: شبکه

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Row
fa: سطر
