Views Responsive Grid (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Views
ps: ليدنې

en: Vertical
ps: نېغ

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Grid
ps: ځاليز

en: Columns
ps: ستنې

en: Row
ps: کتار
