Views Responsive Grid (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Grid
sk: Mriežka

en: Row
sk: Riadok
