Views Responsive Grid (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Alignment
is: Jöfnun
