Views Responsive Grid (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Alignment
ar: المحاذاة
