Views Responsive Grid (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Row
lv: Rinda
