Views Responsive Grid (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Number of columns
ta: பத்திகள் எண்ணிக்கை

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: Row
ta: வரிசை
