Views Revisions (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པའི་གནས་ཚུལ་གསལ་བཤད་བྱས་ནས་མི་གཞན་དག་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་ཀུན་སློང་ཤེས་སུ་འཇུག་པ།
