Views Revisions (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revision
bs: Revizije
