Views Revisions (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revision
ca: Revisió

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ca: Proporcioneu una explicació dels canvis que esteu fent. Això ajudarà a d'altres autors a entendre les vostres motivacions.
