Views Revisions (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Message
el: Μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
el: Εισάγετε μια εξήγηση για τις αλλαγές που κάνετε. Αυτό θα βοηθήσει να καταλάβουν οι άλλοι συντάκτες το σκοπό σας.
