Views Revisions (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Message
es: Mensaje

en: Views
es: Vistas

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Create new revision
es: Crear nueva revisión

en: Revision
es: Revisión

en: Revision log message
es: Mensaje del historial de revisiones

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
es: Proporcionar una explicación de los cambios realizados para que otros autores comprendan las razones.
