Views Revisions (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Views
fi: Näkymät

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revision
fi: Versio

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
fi: Kirjoita selitys tekemillesi muutoksille. Tämä auttaa muita ylläpitäjiä ymmärtämään motiivisi.
