Views Revisions (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
