Views Revisions (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Message
jv: Pesen

en: Views
jv: View

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
jv: Disediakna kanggo nerangake owahan sing Sampéyan gawe. Katrangan iki bisa mbantu penulis liya ngerteni marang motivasi Sampéyan.
