Views Revisions (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:
