Views Revisions (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
nn: Grunngje endringane dine. Dette vil hjelpe andre å forstå motivasjonen din.
