Views Revisions (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Views
pl: Widoki

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Revision
pl: Wersja

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
pl: Opis zmian dokonanych we wpisie. Pomocny dla innych redaktorów serwisu.
