Views Revisions (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Views
sk: Zobrazenia

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revision
sk: Revízia

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
sk: Zadajte popis zmien, ktoré robíte. Táto správa pomôže ostatným autorom pochopiť váš úmysel.
